Diyarbakır Simay Halı Yıkama Fabrikası

Nisan 26, 2019

Diyarbakır halı yıkma firması olarak 10 yıldır Diyarbakır halkına kaliteli, profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. 10 yıl içinde aynı ekiple yola devam ediyoruz ve bu sayede oldukça deneyimli bir kadro ile halılarınızda mutlak temizliği sağlıyoruz. Temiz bir evin, temiz bir halı ile başladığına bu yüzden halı temizleme hizmetinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Fiyatlarımızı herkes için uygun tutmaya çalışıyor gelirimizin büyük bir kısmını hizmet kalite standartlarımızı ve araçlarımızı geliştirmek adına harcıyoruz. İşletmemizi dijital ortama aktarma planı da bunlardan biridir çünkü daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla insanı kaliteli halı yıkama hizmeti ile tanıştırmak bizim genel amaçlarımızdan bir tanesidir. Diyarbakır halı yıkama firması olarak Türkiye’nin en gelişmiş vizyon ve misyonuna sahip olduğumuzu söylemek isteriz ve bununla gurur duyuyoruz. Diyarbakır’ın 4 ana ilçesinde ve diğer tüm ilçelerine hizmetlerimizi götürüyoruz. Merkez hizmet noktamızın haricinde Sur, Bağlar, Kayapınar, Yenişehir de oturan müşterilerimize özel kampanyalar düzenliyor ve her geçen gün yeni müşteriler kazanarak onları kaliteli hizmet standartlarımızla tanıştırıyoruz.

Sur Halı Yıkama Hizmeti

Sur ilçesinde bu yılla birlikte 4. Hizmet yıllımıza giriş yaptık. Sur halı yıkama hizmetimiz sur ilçesinde yaşayan vatandaşların %40’ına kadar ulaştı. Sizler Sur ilçesinde yaşayan vatandaşlarımız arasındaysanız sizlere harika bir müşteri deneyimi, müşteri memnuniyeti ve hijyenik, anti bakteriyel temiz halılar vaat ediyoruz.

Bağlar Halı Yıkama Hizmeti

Bağlar ilçesinde 5. Hizmet yıllımızın sonlarına yaklaştık ve 6. Yılla neredeyse merhaba diyeceğiz. Bağlar halı yıkama hizmetinin lider firmasıyız sizlerde bu harika hizmetten yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayapınar Halı Yıkama Hizmeti

Kayapınar da 2. Yıllımızı doldurmuş durumdayız. Kayapınar halkı bizi fazlasıyla sevdi çünkü onların halılarına diğer firmalar gibi zarar vermedik. Asla deformasyona uğratmadık bunun yerine bize emanet ettikleri halılara özenle davranıp, tertemiz hale getirdik. Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi amacımız müşterilerimizin hijyenik, anti bakteriyel halılarını en güzel şekilde teslim etmek.

Yenişehir Halı Yıkama Hizmeti

Yenişehir de 10 yıllımızın tamamını doldurduk. Rakipsiz tek firma olmak Yenişehir halkının sevgisini kazanmak bizi fazlasıyla mutlu ve memnun etti. Şimdi hedefimiz tüm Diyarbakır’a ardından tüm Türkiye’ye yayılmak tüm Türkiye’yi kaliteli hizmet anlayışımız ile tanıştırmak. Yenişehir halkına teşekkür ediyoruz. Yenişehir halı yıkama hizmetinden bizi tercih ettikleri için.

Diyarbakır Halı Yıkama Firması Olarak Hizmetlerimiz

Diyarbakır halı yıkama firması olarak sunduğumuz standart ve özel halı yıkama hizmetlerini yanı sıra personelimizin deneyimi sayesinde pek çok alanda kaliteli ve lider hizmet sunan firma haline geldik. Diyarbakır kreş halı yıkama hizmetimizle değerli çocuklarımızın daha iyi şartlarda, daha hijyenik ortamlarda eğitim görmesinde aracı olduk. Kreş halılarını tüm bakterilerden arındırarak salgınlara karşı kendi sektörümüzün hedeflerini tutturduk. Diyarbakır okul halı yıkama hizmetine temiz okullar için yola çıktık ve bu uğurda birçok kurum ile anlaşma sağladık. Gençlerimiz ve çocuklarımız artık daha hijyenik ortamlarda ders görüyorlar. Diyarbakır cami halı yıkama “Temizlik imandan gelir.” sözünü benimseyerek Diyarbakır da bulunan birçok camiye halı yıkama hizmetimizi sunduk. Diyarbakır dernek halı yıkama hizmetimizle birçok derneğin daha iyi ortamlara, daha hijyenik ortamlara kavuşmasını sağladık. Bu sayede daha ferah, daha temiz derneklere dönüşerek daha iyi fikirler ortaya koyabildiler. Hayır biz sadece onların hijyene verdiği önemde bir aracıydık ve onlar gerçekten fikirleri gibi temiz yaşayan insanlar oldukları için bizden hizmet aldılar. Sizlerde doğru çözüm ortağı ile çalışmak kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edin.

Yorum Yapılmamış

Yorumlar kapalı.

Diyarbakır evden eve Nakliyat